Jakość Powietrza Tomaszów Mazowiecki

Witaj w raporcie dotyczącym jakości powietrza w Tomaszowie Mazowieckim! Tutaj znajdziesz najświeższe informacje dotyczące stanu zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym.

Poniżej prezentujemy obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2, abyś mógł/a śledzić poziom zanieczyszczenia w swoim miejscu zamieszkania. Dodatkowo, raport zawiera prognozy zanieczyszczenia dla Tomaszowa Mazowieckiego oraz dane historyczne, które mogą być przydatne do analizy trendów.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala Ci na bieżąco monitorować stan powietrza i podejmować świadome decyzje dla Twojego zdrowia. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej i czerpania korzyści z aktualnych danych.

Zapoznaj się z naszym interaktywnym raportem dotyczącym jakości powietrza w Tomaszowie Mazowieckim!


Stan Jakości Powietrza w Tomaszowie Mazowieckim dzisiaj

Dzisiejsze pomiary jakości powietrza w Tomaszowie Mazowieckim nie wykazują negatywnego wpływu zanieczyszczeń na zdrowie. Stacje monitorujące odnotowują niskie stężenie pyłów i tlenku węgla, co świadczy o dobrej jakości powietrza.

Smog Tomaszów Mazowiecki (22.04.2024) - zalecenia

Przy obecnej jakości powietrza w Tomaszowie Mazowieckim, rekomendujemy aktywność na świeżym powietrzu. Idealny czas na spacer czy jogging w parku. Nie ma potrzeby noszenia masek ochronnych. Korzystaj z dobrego powietrza i dbaj o swoje zdrowie poprzez regularną aktywność fizyczną.